PROJEKT KOUŘIM - ULICE NOVÁ

 

 1. léto 2018

  Zahájení prodeje

 2. podzim 2018

  Zahájení výstavby

 3. jaro 2019

  Hrubá stavba

 4. jaro 2020

  Kolaudace

 5. léto 2020

  K nastěhování

 

POPIS PROJEKTU

 
Stavíme nové, moderní a praktické byty pro rodiny i jednotlivce. Naším cílem je kvalita provedení a spokojenost klienta. Město Kouřim nabízí veškerou občanskou, sportovní a zájmovou vybavenost s Prahou na dosah.
 
Nabízíme Vám 21 nových bytů v projektu ulice Nová. Byty jsou dispozičně řešeny od 2+kk do 4+kk, jejichž velikost se pohybuje v rozmezí  46,62m2 – 77,91m2, přičemž každý má v ceně vlastní parkovací stání, zahradu nebo terasu. Orientace bytů je východ/západ. Předpokládaný termín dokončení je léto 2020.
 
Všechny byty jsou cihlové, energetická třída B, velmi úsporné.  Při výstavbě je kladen důraz na kvalitní provedení. Standardy zahrnují plastová okna s trojskly, obklady koupelen do výše 2m, vlastní elektrický kotel, měřiče spotřeby elektřiny a vody. Na konečné podobě bytů se můžete v rámci klientských změn sami podílet a byt tak bude dokončen Vám přímo na míru.
 
Exkluzivně Vám nabízíme v rámci služeb vyřízení hypotéky.
 

pudorys Ulice Nová

AKTUALITY

LOKALITA

 

Kouřim je královské město s unikátní atmosférou situované na východ od hlavního města Prahy. Kvalitní infrastruktura, bezpečí a spousta zeleně dělají z Kouřimi ideální místo k bydlení pro jednotlivce i rodiny. Dopřejte své rodině a sobě klidné prostředía komfort města, které si zamilujete.

Celý projekt výstavby bytů je situován v západní části Kouřimi v neprůjezdné ulici. V docházkové vzdálenosti najdete vše, co rodina potřebuje k pohodlnému životu. Je zde školka, škola, lidová škola umění, obchody, restaurace, praktičtí a specializovaní lékaři, veterinář a různá sportoviště. Spojení do Prahy a okolních měst zajišťuje Pražská integrovaná doprava.

 

lokalita 1

Město Kouřim je významným historickým centrem, což se pozitivně promítlo do jeho dnešní podoby. Kdysi výrazný správní celek je zasazen mezi východní spojnice Prahy, a to Českobrodskou a Kutnohorskou silnici.

Nedílnou součástí města je široké spektrum sportovního vyžití. K dispozici jsou fotbalové hřiště, lehkoatletický stadion s víceúčelovou sportovní halou, tenisové kurty, golfové hřiště, posilovna, bazén se saunou, jóga a aerobik, několik cyklostezek a mnoho dalších možností.

lokalita 2
lokalita 3

Kouřim nabízí velké množství kulturních akcí jako jsou hudební slavnosti, festival Kouřimská skála, divadelní představení, koncerty, filmová představení, masopusty, karnevaly a jiné společenské aktivity pro celou rodinu, třeba v místním Skanzenu.

MAPA LOKALITY

GALERIE

EXTERIÉR

INTERIÉR

DOKUMENTY

Standardy

PENB štítek